Jak złożyć zamówienie, zapytanie o cenę?

Proszę wysłać email z opisem zakresu prac; wskazaniem przedmiotu zlecenia: logo, identyfikacja wizualna, opakowanie, grafika internetowa, grafika na potrzeby social media, ulotka, plakat, katalog, bilboard, rollup, ścianka, inne; wskazaniem grupy docelowej; celu marketingowego jaki ma spełniać projekt; oczekiwana stylistyka projektu (prosta / minimalistyczna / nowoczesna, z dużą ilością detali, klasyczna, ekspresywna / emocjonalna, inna);  oczekiwany termin realizacji zlecenia.

Czy pliki są przygotowywane do druku?

Jest taka możliwość, przygotowany projekt jest wysyłany do zamawiającego w formatach jakie wskaże w specyfikacji zamówienia.

Jak wygląda kwestia przekazania praw autorskich?

Po otrzymaniu pełnej wpłaty ustalonej wcześniej kwoty, przesyłam podpisany dokument przekazania praw autorskich zamawiającemu.

 

Jak przebiega praca nad projektem wstępnym?

Projekt wstępny jest przygotowywany w oparciu o przesłane wskazówki i oczekiwania, przy logo i mniejszych grafikach są to od 2 do 10 propozycje projektów, przy złożonych pracach jest jeden projekt bazowy.

Czy są poprawki do zaoferowanego projektu?

Tak. Po zapoznaniu klienta z projektem wstępnym jest czas na nanoszenie poprawek, do skutku osiągnięcia oczekiwanego rezultatu, po czym następuje weryfikacja i akceptacja ostatecznej wersji.